cropped-fvovlogo_breed.jpgcropped-fvovlogo_breed.jpgcropped-fvovlogo_breed.jpgcropped-fvovlogo_breed.jpg
Dossiers
  • Basisvaardigheden
  • NPO
  • Oekraïne
  • COVID-19
  • FvOv
  • Arbeidsvoorwaarden
  • Medezeggenschap
  • Samenwerking
  • Contact
✕
Medezeggenschap in mbo kan sterker
maart 3, 2023
Leerlingenprognoses
maart 9, 2023

Uitnodiging: breed gesprek governance en (mede) zeggenschap

Zet jij je als leraar of ander onderwijspersoneelslid in voor de toekomst van het onderwijs? Wil jij meepraten over de manier waarop (mede)zeggenschap en governance is ingericht? En heb jij een mening hoe dit beter of anders zou kunnen? Dan is dit jouw kans! Meld je aan voor een van de extra brede gesprekken in maart en praat mee!

Versterking (mede)zeggenschap en governance
Goed onderwijs is de basis voor een succesvolle toekomst van onze leerlingen. Maar hoe zorgen we er nu voor dat de kwaliteit van ons onderwijs écht verbetert? De regering is van mening dat scholen hier zelf meer over moeten kunnen beslissen. Zo zouden de schoolleider en de leraar voor de klas meer zeggenschap moeten krijgen.

Om uit te zoeken hoe de zeggenschap en medezeggenschap op een werkbare manier verbeterd kan worden, voeren Regioplan, CAOP en Leeuwendaal in opdracht van het ministerie van OCW een onderzoek uit naar governance en (mede)zeggenschap in het po, (v)so en vo. Dit gebeurt onder álle spelers binnen het onderwijs: van leerlingen tot leraren en van schoolbesturen tot gemeenten.

Ben jij het er als leraar mee eens dat de school meer zeggenschap krijgt of juist helemaal niet? Laat jouw stem horen tijdens het brede gesprek en pak jouw kans om invloed uit te oefenen op de plannen. Jouw mening telt!

Praktische informatie
De gesprekken vinden digitaal plaats op 6 en 8 maart aanstaande. Wil jij graag meepraten, maar komen deze momenten niet uit? Laat het ons weten, dan plannen we een datum.

Aanmelden
Jouw bijdrage telt! Schrijf je in voor deze brede gesprekken. Op deze website vind je meer informatie en kun je je aanmelden.

deel

Related posts

september 21, 2023

Doorstroom nieuwkomersleerlingen


Lees meer
september 21, 2023

Impuls open leermateriaal


Lees meer
september 21, 2023

Ziekteverzuimcijfers 2022 voortgezet onderwijs 


Lees meer

FvOv
Jouw belang, ons werk.
Heb je een vraag over arbeidsvoorwaarden of medezeggenschap, neem contact met ons op.

Actuele dossiers
NPO
Oekraïne
Basisvaardigheden

Uitgelicht

  • Centrale examens 2024: tweede tijdvak van vier naar zes dagen
  • Twee nieuwe cao’s voor po en vo, 10% loonsverhoging!
  • Beroepsbeeld Leraar on Tour zoekt ontmoetingen met leraren en docenten
  • Landelijk Congres SLO ‘Actualisatie Kerndoelen’
  • Veldpartijen onderwijs: samen aan het werk voor medezeggenschap

Vakverenigingen

BiOND | BO | KVLO |  LBBO | Levende talen | NVLF | NVO | NVON | NVOP | NVORWO | NVvW | VLS | VONKC

Alle berichten

© 2023 FvOv
    Dossiers
    • Basisvaardigheden
    • NPO
    • Oekraïne
    • COVID-19